Previous
Next
Previous
Next

Pomóżmy Łukaszowi odbudować dom po pożarze

zrzutkaBlisko 500 udostępnień na Facebooku oraz 1267 złotych wpłaconych w ciągu zaledwie 2 dni przez 34 osoby to odzew na apel o pomoc  zamieszczony  przez Łukasza Wojtona, który w pożarze do którego doszło 8 stycznia stracił dom, samochód i cały swój dobytek. 

„Cześć jestem Łukasz w dniu 08.01.201 r w wyniku pożaru, straciłem dom, samochód i cały swój dobytek. Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wszelką pomoc finansową na odbudowę domu, ponieważ obecny nie nadaje się do użytku.Liczy się dla mnie każda złotówka którą podarujecie. Za okazaną pomoc serdecznie DZIĘKUJĘ!
numer konta zrzutki : 15 1750 1312 6882 8802 5228 8025″ – pisze na stronie zrzutka.pl, gdzie zbierane są fundusze na odbudowę domu Łukasz Wojton.

Adres zrzutki : https://zrzutka.pl/j2hxw7

Do pożaru doszło  8 stycznia 2017 roku po godz. 12.00 w Stobiernej – Laskowej.  Na miejsce zdarzenia wezwane zostały  jednostki straży pożarnej z Dębicy, Paszczyny  i Pustyni. jednostki straży pożarnej wezwane zostały do pożaru  samochodu dostawczego, jak się szybko okazało od palącego się samochodu zajął się drewniany budynek mieszkalny. W wyniku pożaru samochód został całkowicie strawiony przez ogień. Strażakom udało się uratować cześć budynku mieszkalnego, ale więźba dachowa i dobudowany ganek były na tyle zniszczone, że musiały zostać całkowicie rozebrane przez ratowników. W działaniach trwających ponad dwie godziny udział brało 5 jednostek straży pożarnej, pogotowie ratunkowe, gazowe i energetyczne oraz policja.

Informację na temat zdarzenia można zobaczyć w naszym artykule tutaj
Założona do uzyskania ze zbiórki kwota to 10 tysięcy złotych, a czas na jej uzyskanie to 140 dni. Pomóżmy  !

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.