Previous
Next
Previous
Next

Dobry weekend dębickich hokeistów

hokejTen weekend przyniósł nam zdecydowane ocieplenie nastrojów wraz ze zwycięstwem jakie wywalczyły najmłodsze grupy Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica!
W sobotę od godziny 10, trwały zmagania w kategorii wiekowej Żak Młodszy, a następnie od 11:30 na dwóch tercjach tafli walczyły równolegle grupy Mini Hokej I i Mini Hokej II. Naszym przeciwnikiem była doskonale znana drużyna Cracovii Kraków.
W pierwszym meczu od samego początku prym wiodła drużyna dębicka! Jak zwykle nie zawiedli tacy zawodnicy jak Kamil Żądło, Bartosz Kielar, Dawid Balasa i Mikołaj Pękala, którzy dzięki pięknym asystom i wsparciu całej drużyny, zasypali celnymi strzałami bramkę przeciwnika. Nie obyło się także bez groźnie wyglądających sytuacji, kiedy to niemalże jednocześnie dwóch dębickich hokeistów doznało kontuzji i konieczna była interwencja służby medycznej, a mecz został wstrzymany na kilka chwil. Na szczęście wszystko skończyło się bez poważnych obrażeń, a wynik dał nam powody do radości – 11:2 dla Dębicy! Po zakończeniu i podziękowaniu zawodnikom drużyny przeciwnej za rozegrany mecz – Żacy wraz z trenerem – Michałem Wiktorem zaprezentowali publiczności nową tzw. „cieszynkę” wykonując ślizg na brzuchach po tafli lodowiska jednocześnie wywołując zaskoczenie i falę kolejnych oklasków wśród widowni. Zanim drużyna zeszła z lodowiska zdążyła jeszcze odśpiewać głośne „Sto lat” dla obchodzącego urodziny Żaka – Piotra Szoppy!
Następnie na tafli zagościli mini – hokeiści. Tu, dwa równolegle toczące się pojedynki, przebiegały w sposób zdecydowanie bardziej wyrównany niż u starszych kolegów. Pojedynki nie były, aż tak zacięte, ale zaangażowanie widoczne było od pierwszych chwil. Spotkania zakończył się sumarycznym wynikiem 9:8 dla Dębicy! I znowu zwycięstwo najmłodszych grup – Gratulujemy!
Dorota Gawle
fotografie: Artur Kielar

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.