Spotkanie opłatkowe Oddziałów Klubu Gazety Polskiej

logo_5002 lutego o godzinie 17-tej w restauracji Catering Staf Pana Bogdana Filipka przy ulicy Budzisz 30K odbędzie się spotkanie opłatkowe podkarpackich oddziałów Klubów Gazety Polskiej. Zebrani będą mieli okazję wspólnego kolędowania, spotkania towarzyskiego i wymiany poglądów oraz obejrzenia występu Jerzego Skoczylasa ( współzałożyciel Kabaretu Elita, występował w radiowej Trójce w audycji „60 minut na godzinę” i Studio 202 ). Zaproszenie na spotkanie przyjął Marszałek Sejmu Marek Kuchciński.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 20 złotych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.