Previous
Next
Previous
Next

Startuje „Zima w regionach” w TVP3 Rzeszów

Gospodarze Zimy w Regionach Ilona Małek i Marcin Pawlak 1W najbliższy weekend Telewizja Rzeszów startuje z realizacją corocznego cyklu „Zima w regionach”. Począwszy od 14 i 15 stycznia aż do połowy marca w każdy weekend reporterzy TVP3 Rzeszów odwiedzać będą najciekawsze pod względem zimowej turystyki tereny województwa podkarpackiego.

Programy z cyklu „Zima w regionach” emitowane będą na ogólnopolskiej antenie TVP3 i regionalnej TVP3 Rzeszów. Poprzez ich realizację TVP3 chce zachęcić do zimowej rekreacji na Podkarpaciu, informować o istniejących tu możliwościach uprawiania zimowych sportów, a także pokazywać przyrodnicze i kulturowe walory odwiedzanych miejsc. W najbliższy weekend w TVP 3 Rzeszów będzie można zobaczyć atrakcje dostępne w PRZEMYŚLU, USTRZYKACH GÓRNYCH I WOŁOSATEM.

źródło: TVP3 Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.