Previous
Next
Previous
Next

W Stobiernej spłonął bus i drewniany dom

15871581_1647106415300272_8043315346647932997_n8 stycznia 2017 roku po godz. 12.00 jednostki straży pożarnej z Dębicy, Paszczyny  i Pustyni zostały wezwane do pożaru samochodu dostawczego w miejscowości Stobierna – Laskowa. Jak się szybko okazało od palącego się samochodu zajął się drewniany budynek mieszkalny. W wyniku pożaru samochód został całkowicie strawiony przez ogień. Strażakom udało się uratować cześć budynku mieszkalnego, ale więźba dachowa i dobudowany ganek były na tyle zniszczone, że musiały zostać całkowicie rozebrane przez ratowników. W działaniach trwających ponad dwie godziny udział brało 5 jednostek straży pożarnej, pogotowie ratunkowe, gazowe i energetyczne oraz policja.

zdjęcia:OSP Pustynia

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.