Szczęśliwiec, który wygrał 1,4 mln zł wypełnił kupon w kolekturze przy ul. Gumniska 1

money-1386301__340Wczorajsze (26.01.2017 r. ) losowanie Lotto szczęśliwie zakończyło się dla gracza, który wypełnił swój kupon w kolekturze przy ul. Gumniska 1 w Dębicy. Wygrał dokładnie 1 405 259,40 zł.  grając w Multi Multi.

Na wygraną złożyło się 250 000 zł za trafienie 10 z 10 liczb oraz gigantyczny Bonus, który prawie sześciokrotnie powiększył tą  kwotę, ponieważ wyniósł ponad 1 milion złotych. Jest to pierwsza tak wysoka wygrana w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.