Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pilzno. Tylko do dziś można składać wnioski o pomoc w utylizacji azbestu

pilznoTylko do 30 stycznia 2017 roku można składać wnioski o udzielenie dofinansowania osobom fizycznym kosztów związanych z utylizacją odpadów azbestowych (eternitu), pochodzących z budynków mieszkalnych i gospodarczych na terenie gminy Pilzno z tegorocznym terminem realizacji.
Osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania powinny złożyć wniosek w pokoju nr 15 Urzędu Miejskiego w Pilźnie, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.