Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Tomek Kamiński z koncertem w Pilźnie

16174862_1280294882035619_8153699232652227995_nWspółtwórca uznanego zespołu Nocna Zmiana Bluesa wystąpi z koncertem kolęd w pilźnieńskim kościele pw. św. Jana Chrzciciela. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia o godz. 18. Wstęp jest wolny. Patronat nad koncertem Tomka Kamińskiego sprawuje Burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska.
Tomek Kamiński tworzył muzykę ilustracyjną do filmu i teatru. Nagrywał płyty i grał z wieloma gwiazdami muzyki bluesowej, takimi jak: B.B. King, Blues Brothers Band, Louisiana Red, Charlie Musselwhite. Reprezentował polską scenę muzyczną podczas Światowych Dni Młodzieży w Toronto, gdzie miał zaszczyt wystąpić, tuż przed spotkaniem z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, dla około miliona młodych pielgrzymów z całego świata.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.