W gminie Jodłowa dziś rozdają jabłka

herb-jodlowaInicjatywa została zrealizowana dzięki nawiązaniu przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jodłowej współpracy z PCK w Rzeszowie. Do mieszkańców Gminy Jodłowa trafiło 40 ton jabłek w trzech gatunkach. Jabłka zostały dostarczone z miejscowości Grójec i Warka.
Owoce zostały rozwiezione do wszystkich sołectw i tam będą wydawane dla mieszkańców poszczególnych sołectw.
Dystrybucja owoców dla mieszkańców Gminy Jodłowa będzie miała miejsce w wyznaczonych punktach na terenie każdego sołectwa w następujący sposób:

  1. Jodłowa Dolna – plac przy Posterunku Policji w Jodłowej – w dniu 30.01.2017r. (poniedziałek) w godz. od 8.00 do 16.00.

2. Wisowa – Szkoła Podstawowa Nr 3 – w dniu 30.01.2017r. (poniedziałek) w godz. 8.00 do 11.00 oraz w dniu 31.01.2017r. (wtorek) w godz. 8.00 do 12.00.
Odbiór owoców należy potwierdzić własnoręcznym podpisem.
źródło: Gmina Jodłowa

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.