Previous
Next
Previous
Next

Wypadek drogowy w Zawadzie

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zawada. W zderzeniu forda z peugeotem ucierpiały dwie kierujące pojazdami kobiety.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek w Zawadzie, około godz.13.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca peugeotem 307, wyjeżdżajac z drogi podporządkowanej, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem focusem, doprowadzajac do zderzenia się pojazdów. Poszkodowana, kierująca peugeotem 23-letnia mieszkanka Parkosza, oraz kierująca fordem 27-letnia mieszkanka Brzezówki, zostały przewiezione do szpitala w Dębicy. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierujących. Pracujący na miejscu wypadku policjanci sporządzili niezbędną dokumentację, pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.