Previous
Next
Previous
Next

Mali piłkarze, wielkie emocje

pilznoZa nami dwa weekendowe turnieje Euro Pilzno 2017, ale to nie koniec emocji, ponieważ w poniedziałek zagrają jeszcze zawodnicy z rocznika 2004. Pierwsze puchary powędrowały do AP Jasło (rocznik 2006) oraz Akademii Sandecji Nowy Sącz (rocznik 2008).
– Nasi goście, czyli trenerzy, zawodnicy i ich rodzice wyjeżdżają zadowoleni z Pilzna, co jest olbrzymią satysfakcją, która trud włożony w organizację przedsięwzięcia – podkreśla Marcin Kudłacz, pomysłodawca turnieju.
Tabela rocznik 2006:
1. AP Jasło
2. LUKS Skrzyszów
3. Rzemieślnik Pilzno I
4. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5. KS Koszyce Wielkie
6. Rzemieślnik Pilzno II
7. Unia Tarnów
8. Wisłoka Dębica
Król strzelców: Adam Zych (Dąbrovia), najlepszy zawodnik: Patryk Chmura (Rzemieślnik), najlepszy bramkarz: Oskar Barzyk (AP Jasło).
Tabela rocznik 2008:
1. Akademia Sandecja
2. AP Jasło
3. LUKS Skrzyszów
4. Igloopol Dębica
5. Krośnieńska Akademia Piłkarska Bardomed
6. Dąbrovia
7. Rzemieślnik Pilzno I
8. Stal Rzeszów
9. Brzostowianka Brzostek
10. Rzemieślnik Pilzno II
Najlepszy strzelec: Kamil Romanowski (LUKS Skrzyszów), najlepszy bramkarz: Igor Bućko (AP Jasło), najlepszy zawodnik: Nicola Salawa (LUKS).
W sumie w hali sportowej Publicznego Gimnazjum wystąpi ok. 300 zawodników z 26 drużyn. Niestety w najstarszej grupie wiekowej nie zagrają piłkarze z miasta partnerskiego Gyomaendröd. Węgrów zatrzymały niekorzystne warunki atmosferyczne i bardzo trudna sytuacja na drogach.
Źródło: UM Pilzno
Pod tym linkiem można zobaczyć zdjęcia z imprezy
http://pilzno.um.gov.pl/node/3038

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.