Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy na Motoorkiestrę

moto 2017Już 15 stycznia zapraszamy na pierwszą imprezę motoryzacyjną w 2017 roku, czyli V Dębicką Motoorkiestrę. Będzie to kryterium uliczne, z którego dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Trasa, inna niż w ubiegłym roku, będzie przebiegała krętymi uliczkami w okolicach dębickiego rynku, gdzie również będzie zlokalizowana baza zawodów. Uczestnicy będą mieli do pokonania 3 przejazdy tej medialnej i technicznej trasy.
Również jak co roku będzie możliwość wylicytowania przejazdów pokazowych z wybranymi kierowcami biorącymi udział w zawodach. Będzie to niepowtarzalna okazja, żeby zasiąść w bardzo szybkich samochodach u boku doświadczonych kierowców i zwiedzić rynek trochę szybciej niż zwykle. Dodatkowo w muszli koncertowej na rynku będzie trwała licytacja gadżetów w tym kalendarzy AK Stomil, z której dochód będzie przeznaczony na WOŚP. Serdecznie zapraszamy kibiców oraz uczestników, mamy nadzieję, że pogoda będzie łaskawsza niż poprzednim razem.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.