„Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”

DSC0164615 lutego w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Domu Kultury Mors w Dębicy po raz trzeci odbył się koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę „Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”. Organizatorami koncertu byli II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury. Koncert odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka oraz Starosty Powiatu Dębickiego Andrzeja Reguły. Gwiazda tegorocznej edycji koncertu był zespół „Akurat”.

Anioły Anioły Anioły Anioły Anioły Anioły Anioły Dsc01592 Anioły Anioły Anioły Anioły Anioły Dsc01592 Anioły

Dzięki zaangażowaniu bardzo wielu osób w tym roku dla Kamili Bonar oraz rodzeństwa Marysi i Krzysia Jakiełek – dzieci chorych na mukowiscydoze – udało się zebrać  12.400 złotych.  Fundusze pochodziły przede wszystkim ze sprzedaży blisko tysiąca biletów i wsparciu sponsorów.

 „Historie Kamili, Krzysia i Marysi przypominają nam jak cenną wartością jest zdrowie i że zawsze warto pomagać. Ta organizowana od trzech lat akcja jest tego przykładem i cieszę się, że tak dużo młodzieży i dębickich firm angażuje się w ten koncert. My jako miasto zawsze będziemy wspierać takie inicjatywy” – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.

Podczas koncertu wystąpiła młodzież gimnazjalna oraz licealna: Sara Drozd, Klaudia Chmura, Natalia Kopek, Wiktoria Gawlik (wokal, gitara), Szymon Ziaja, Maciej Kita (wokal, gitara), Alicja Deszcz (pianino), Magdalena Stachnik (pianino), Dawid Lach (pianino), zespoły:  „Engamber” i „Why Not”. Gwiazdą koncertu był zespół AKURAT.

W trakcie koncertu Marta Czekaj oraz Dawid Pikor podziękowali darczyńcom oraz patronom wydarzenia, w gronie których znaleźli się: Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica, Andrzej Reguła Starosta Powiatu Dębickiego, Józef Darłak prezes firmy Darco, Stefan Bieszczad prezes firmy Suret,  Sylwia i Tomasz Anioł, właściciele firm Power Wathers i TIS, Jerzy Sarmaciński, prezes firmy CarumoPolsmak, Jacek Gil prezes Wodociągów Dębickich, Tomasz Wróbel, prezes MPEC Dębica, Grzegorz Rusinowski, właściciel firmy Pro-Art, Zbigniew i Halina Rokosz, Maria i Wojciech Staroń, właściciele firmy WeldingStar, Renata i Ewelina Tyksińskie, właścicielki hotelu Gold, Agnieszka Kozubek- Bezpalenko, prezes firmy Lerg, oraz Katarzyna Buszek organizatorka koncertu i nauczycielka w II LO.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.