Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wodociągi Dębickie promują Dębicką Kraniczankę

DSC01223Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Dębicy, która odbyła się 13 lutego na stołach przy których podczas sesji zasiadają radni i przedstawiciele mediów zamiast butelkowanej wody mineralnej pojawiły się dzbanki z wodą z dodatkiem mięty i cytryny. To inicjatywa miejskiej spółki Wodociągi Dębickie, która w ten sposób chce rozpropagować korzystanie z Dębickiej Kraniczanki.

Mamy nadzieję, że Radni naszego Miasta pomogą nam w promocji Dębickiej Kraniczanki, a na najbliższej sesji Rady Miejskiej zastąpią niezdrowe, zapakowane w plastikowe butelki napoje smaczną, czystą wodą z kranu. Jedna z naszych propozycji to podanie jej z miętą i cytryną. Chcemy, aby Dębicka Kraniczanka stała się ulubionym napojem wszystkich mieszkańców Dębicy” – możemy przeczytać na stronie internetowej Wodociągów Dębickich.

Dębicka Kraniczanka jest chronionym znakiem towarowym wpisanym do Biuletynu Urzędu Patentowego. Jak można przeczytać na stronie internetowej Wodociągów Dębickich Dębicka Kraniczanka w swoim składzie ma odpowiednią  ilość wapnia, magnezu, niezbędnych dla właściwego funkcjonowania organizmu człowieka. Wbrew pozorom kamień, który osadza się w czajniku, nie jest szkodliwy dla zdrowia. Świadczy jedynie o obecności związku magnezu i wapnia. Proces gotowania zubaża wodę w cenne składniki mineralne. Podobnie mogą działać niektóre filtry. Nie bez znaczenia jest przy tym cena wody. Litr butelkowanej wody zakupionej w sklepie kosztuje tyle co prawie 400 litrów  Dębickiej Kraniczanki.

Film o Dębickiej Kraniczance :


 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.