Debata społeczna w Zawierzbiu w związku z pojawiającymi się włamaniami do domów.

303-122055We wtorek, 7 lutego została przeprowadzona debata społeczna z udziałem I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy podinsp. Januszem Natkańcem. Spotkanie odbyło się w Zawierzbiu, a tematem było bezpieczeństwo mieszkańców w związku z pojawiającymi się włamaniami do domów.

Debata zorganizowana była przez Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy wraz z Sołtysem Zawierzbia Jerzym Czerepakiem.  W debacie wzięli udział: podinsp. Janusz Natkaniec I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy, asp.sztab. Paweł Prokop Kierownik Posterunku Policji w Żyrakowie oraz asp.sztab.Tomasz Totko asystent ds. profilaktyki społecznej. Ponadto w debacie wziął udział Wójt Gminy Żyraków Marek Rączka.
Na wstępie spotkania podinsp.Janusz Natkaniec zobrazował stan bezpieczeństwa na terenie Gminy Żyraków. Komendant poinformował zgromadzonych mieszkańców o planowanych spotkaniach policjantów dzielnicowych z lokalną społecznością. Nadmienił również o aplikacji „Moja Komenda” która została stworzona jako narzędzie ułatwiające kontakt z policjantem obsługującym konkretny rejon. Funkcjonariusze apelowali do obecnych osób o zwiększenie czujności oraz wzajemną współpracę pomiędzy sąsiadami. Zwrócono uwagę na większą aktywność mieszkańców w sytuacjach wzbudzających wątpliwości jak np. podejrzane osoby i pojazdy. Omówiono również temat dodatkowych zabezpieczeń na okoliczność kradzieży i włamań do domów.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.