Strażacy na lodzie

IMG_6290Strażacy z Jednostek  Ratowniczo-Gaśniczych  PSP w Dębicy wraz ze strażakami z Ochotniczych Straży Pożarnych, w ramach swoich przydzielonych specjalizacji wspólnie ćwiczyli na zamarzniętych zbiornikach wodnych w Kleciach  i Dębicy.
Do ćwiczeń użyto posiadany na swoim wyposażeniu  sprzęt ratowniczy, wykorzystywany na zamarzniętych  akwenach wodnych. Ratownicy  ćwiczyli doskonalenie różnych technik  podejścia i wyciągania topiącej się  osoby,  pod którą załamał się lód.
Na szczęście w ostatnich latach działania ratownicze na lodzie ograniczały się jedynie do uwalniania przymarzniętych ptaków.
Źródło: PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.