Pijany kierowca sprawcą wypadku drogowego w Podgrodziu

imagesPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w miejscowości Podgrodzie. Sprawca zdarzenia odjechał z miejsca w kierunku Pilzna. Mężczyzna został zatrzymany przez świadków. Poszkodowana 25-latka, trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku oficer dyżurny odebrał wczoraj, około godz.16. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem palio, 44-letni mieszkaniec Rzeszowa, najechał na tył daewoo lanosa, który zatrzymał się z powodu skręcania pojazdu ciężarowego w drogę podporzadkowaną. W wyniku zderzenia się pojazdów, obrażeń doznała kierująca daewoo. Poszkodowana, 25-letnia mieszkanka Pilzna została przewieziona do dębickiego szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Po zdarzeniu, kierowca fiata odjechał z miejsca w kierunku Pilzna.

W miejscowości Parkosz, został zatrzymany przez świadków zdarzenia i przekazany policjantom. Pzeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało 3,3 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie policyjnym do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Policjanci pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na szczegółowe wyjaśnienie przebiegu zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.