Ponad 22 tysiące osób odwiedziło dębickie obiekty sportowe podczas zimowej przerwy w nauce

16422557_1212055345509589_219360675052881207_oW okresie od 16 do 29 stycznia na dzieci i młodzież czekały liczne atrakcje pozwalające ciekawie spędzić ferie. Pogoda okazała się idealną do aktywnego spędzania wolnego czasu na zewnątrz i uprawiania sportów zimowych na świeżym powietrzu. Spacery i zabawy na stoku uzupełniała oferta kulturalno-rekreacyjna naszego miasta.
Na obiektach MOSiR ferie rozpoczęły się od szaleństw na wodnym torze przeszkód, który przez tydzień rozstawiony był na basenach przy ul. Piłsudskiego. AQUATRACK został wynajęty dzięki Firmie Oponiarskiej DĘBICA, która przyłączyła się do organizacji zabaw podczas ferii. Tor nie tylko wśród najmłodszych mieszkańców cieszył się dużą popularnością, ale również dorośli bardzo chętnie sprawdzali swoje umiejętności wspinaczkowe.
Prawdziwe oblężenie przeżywało miejskie lodowisko. Dzięki stałym i wydłużonym godzinom dostępności ślizgawki, dębicką taflę odwiedziło ponad 16 tys. klientów indywidualnych oraz grupy zorganizowane.
Kolejny rekord popularności pobiła 3 edycja TIKKURILA LODODiSCO, która tym razem utrzymana była w klimacie karnawału. Prawie 5 godzin zabawy w rytm muzyki latynoskiej, z egzotycznym wystrojem lodowiska i kolorowym oświetleniem przyciągnęło prawie 700 osób. Bardzo nas cieszy, że dyskoteki na lodzie organizowane z firmą Tikkurila są szeroko komentowane w mediach, dzięki temu kolejne miasta regionu zaczęły wzorować się na Dębicy i proponować podobne zimowe zabawy swoim mieszkańcom.
Kolejnym wyjątkowym wydarzeniem był pokaz gimnastyki artystycznej prowadzony przez zawodniczki z klubów z Bielska-Białej, Gdyni, Warszawy i z Ukrainy, który odbył się w hali sportowej w Domu Sportu. Widzowie mieli możliwość podziwiać piękną dyscyplinę sportu, której na co dzień nie można obserwować w Dębicy. Natomiast prawie na samo zakończenie ferii dla osób poszukujących nowych wyzwań i nowych doświadczeń, wspólnie ze Szkołą Nurkowania AQUARIUS z Dębicy zorganizowane zostały darmowe zajęcia nurkowe. Każdy kto przyszedł w sobotę 28 stycznia na nasze baseny w godzinach wieczornych, miał okazję zrobić swoje pierwsze nurkowanie z akwalungiem pod okiem doświadczonych instruktorów.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy dziękuje za czas spędzony na obiektach i zaprasza na wydarzenia sportowe organizowane w Dębicy.
Konrad Makowiecki/Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.