Stara Jastrząbka. Rywalizowali o Puchar Sołtysa.

16444178_599801416887432_1105464790_oW ubiegłą sobotę w Starej Jastrząbce odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Sołtysa . W turnieju brało udział 18 zawodników w rozgrywkach męskich i 4 zawodniczki w rywalizacji damskiej. Przez cały czas turnieju była bardzo zacięta rywalizacja a szczególnie półfinał pomiędzy Januszem Pytlem z Podlesia a Tomkiem Pietruchą z Starej Jastrząbki . Pierwsze miejsce w turnieju zajął Janusz Pytel z Podlesia drugi był Adam Baran ze Starej Jastrząbki a trzecie Wojciech Głowacz z Podlesia. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Anna Ćwiok ze Starej Jastrząbki, drugie Dorota Waśko z Czarnej a trzecie Lidia Wilczyńska Starzyk z Czarnej. Sędziom zawodów był Dariusz Barnaś. Organizatorzy zawodów sołtys Paweł Stanosz i radny gminy Czarna Marcin Madura dziękuje wszystkim którzy pomagali w organizacji turnieju.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.