Walentynkowa odsłona Tikkurila Lododisco

Tikkurila Lododisco - Walentynki (98)Choć większości z nas lód kojarzy się z bielą lub szarością i chłodem, to po piątkowym wieczorze dębickie lodowisko zapamiętane zostanie jako najgorętsze i najbardziej kolorowe w całej Polsce.

Wszystko to za sprawą czwartej, ostatniej w tym sezonie, odsłony Tikkurila Lododisco. Tym razem organizatorzy zaprosili uczestników do zabawy w klimacie Walentynkowym. Tradycyjnie na lodowisku pojawił się wielki telebim, na którym wyświetlane były tematyczne animacje, a klimat uzupełniło profesjonalne wielobarwne oświetlenie. Dodatkowo obiekt przystrojony został czerwonymi sercami rożnej wielkości i różnego rodzaju. Były wypełnione helem balony, gadżety w kształcie symbolu miłości, a dla amatorów słodkości – pieczone „z sercem” babeczki.

A że była to impreza walentynkowa, nie mogło zabraknąć konkursów-niespodzianek dla zakochanych. Organizatorzy nie tylko sprawdzili, w ilu językach uczestnicy imprezy potrafią powiedzieć „kocham Cię”, ale także wyłonili spośród bawiących się najbardziej zakochane pary. Największą popularnością cieszyła się jednak zabawa „kiss cam”, podczas której wyłapani przez kamerę i wyświetleni na telebimie uczestnicy mieli za zadanie… obdarować się całusem. Zwycięzcy otrzymali ufundowane przez Tikkurila podwójne zaproszenia do kina Kosmos na wybrany przez siebie seans.

„Za nami cztery edycje Tikkurila Lododisco. Cieszymy się, że spotkały się one z takim zainteresowaniem mieszańców Dębicy, co było widać m.in. po wysokiej frekwencji. Każdej edycji nadaliśmy inny charakter i zaproponowaliśmy w niej uczestnikom coś innego. Ale było coś, co łączyło wszystkie spotkania, a mianowicie wszystkie były aktywne, wesołe i kolorowe” – mówi Magdalena Olszewska, Corporate Communication and PR Manager. „Najbardziej cieszy fakt, że wśród uczestników Tikkurila Lododisco można było spotkać zarówno młodzież szkolną, jak i młodsze dzieci wraz rodzicami, ale także doświadczonych seniorów. Można powiedzieć, że Tikkurila Lododisco łączy pokolenia” – dodaje Magdalena Olszewska.

„Walentynkowa odsłona Tikkurila Lododisco zamknęła cykl kolorowych dyskotek jakie udało nam się zorganizować dzięki ogromnemu zaangażowaniu firmy Tikkurila, a szczególnie Pani Magdy Olszewskiej – kobiety z ogromną pasją. Każda z tych odsłon miała swoje kolory i emocje. Mam nadzieję, że każda dostarczyła naszym mieszkańcom sporo serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Dziękuję uczestnikom, że docenili nasze i firmy Tikkurili starania i tak tłumnie nas odwiedzili. W ciągu 14 godzin dyskotek tańczyło na lodzie blisko 3 tysiące tancerzy-łyżwiarzy co niezmiernie cieszy. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele ciekawych imprez dla mieszkańców Dębicy we wszystkich kolorach farb firmy Tikkurila :-)” – mówi Marta Pawełko, Dyrektor MOSiR Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.