Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Tylko Polska Piosenka” – konkurs i warsztaty z Kasią Groniec

5.tpp_plMiejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej – V edycji Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”, którego finał odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku w Domu Kultury „Śnieżka”.

W tym roku prosimy uczestników o czerpanie z twórczości Katarzyny Groniec, wspaniałej polskiej artystki o bogatym repertuarze i ogromnym doświadczeniu scenicznym. Mamy nadzieję że każdy z uczestników w tym szerokim wachlarzu piosenek, odnajdzie odpowiedni dla siebie, swoich przeżyć, a także wieku repertuar i podzieli się z nami, jak i z samą artystką własnymi interpretacjami, aranżacjami jej utworów.

Do konkursu zapraszamy wszystkich wokalistów, którzy ukończyli 13 rok życia. Zgłoszenia wraz z nagraniem jednej z dwóch piosenek przygotowanych do konkursu należy przesłać pocztą elektroniczną bądź tradycyjną do 4 kwietnia br. Kwalifikację do udziału w Konkursie na postawie nadesłanych zgłoszeń dokona specjalna komisja powołana przez organizatora. Protokół komisji kwalifikacyjnej ukaże się na stronie internetowej (www.mokdebica.pl) najpóźniej 11 kwietnia 2017 r.

Nowością tegorocznego konkursu jest możliwość wzięcia udziału zakwalifikowanych uczestników w specjalnych warsztatach z Katarzyną Groniec i jej akompaniatorem Łukaszem Sobolakiem. Warsztaty odbędą się 21 kwietnia (tj. piątek) w DK „Śnieżka” MOK w Dębicy. Koszt czterogodzinnych warsztatów to 80 zł. Każdy uczestnik przygotowuje piosenkę konkursową z repertuaru Kasi Groniec na bazie której odbędzie się praca. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia mailowe i telefoniczne, jak również szczegółowe informacje:

Dominika Migoń

DK „Śnieżka” MOK w Dębicy, ul. Bojanowskiego 18

e-mail: dominika.migon@mokdebica.pl, 510 39 49 81

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.