“Złoty pociąg” dla wiceprezes firmy Tabor Małgorzaty Kliś

16652435_1309091325817088_657733130_nMałgorzata Kliś, wiceprezes firmy Tabor otrzymała nagrodę “Edukator wiedzy kolejowej “Złoty pociąg” nadany przez Ottima plus Sp. z o.o. za szczególne zaangażowanie w szerzenie kultury bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie kolejowym. W gronie nagrodzonych statuetką “Złotego pociągu” znalazły się tylko dwie kobiety.

Firma Ottima z Katowic, która działa w dziedzinie transportu kolejowego, systemów zarządzania, ekonomii oraz marketingu nagrody w kategorii osób szczególnie zaangażowanych w w szerzenie kultury bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie kolejowym przynaznała w tym roku po raz pierwszy. Spośród ponad 80 osób obecnych na specjalnym zjeździe branży kolejarskiej wyróżnienie to odebrało 8 osób z całej Polski, w tym tylko dwie panie.

“Branża kolejowa w Polsce, jak nie trudno zauważyć, jest zdominowana przez panów dlatego ta nagroda jest dla mnie szczególnie cenna. Jestem bardzo dumna i zmotywowana tym wyróżnieniem” – mówi Małgorzata Kliś, wiceprezes firmy Tabor .

Jak podkreśla Małgorzata Kliś pracując w branży kolejowej od kilkunastu lat bierze udział w wielu szkoleniach z bezpieczeństwa i podejmuje szerokozakrojone działania mające na celu wdrożenie zasad kultury bezpieczeństwa zgodnie z podpisaną w ubiegłym roku delkaracją kultury bezpieczeństwa w Urzędzie Transportu Kolejowego.

W ubiegłym roku Małgorzata Kliś ukończyła studia doktoranckie z zakresu bezpieczeństwa na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W tym roku będzie broniła pracę doktorską, której tematem są tendencje zarządzania bezpieczeństwem w branży kolejowej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.