plakat FTKilkudziesięciu młodych ludzi zaprezentuje przed jury i publicznością swoje kreatywne pomysły i wyjątkową dojrzałość sceniczną. X Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych Dębica 2017, w którym wezmą udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, odbędzie się 30 marca br. (czwartek, godz. 9.00). Artystyczne zmagania w Domu Kultury „Śnieżka” zwieńczy Gala Finałowa Festiwalu (31 marca br., piątek, godz. 10.00). Wstęp wolny.

Uczestnicy czwartkowego przeglądu (30 marca br.) wystąpią według następującego harmonogramu:
godz. 9.15 – KAWIARENKA (ZS W BRZOSTKU), „Świat według Dulskich”,
godz. 10.00 – GRUPA TEATRALNA KWIATEK (ZS NR 2 W DĘBICY), „Męczeństwo Piotra Ohey’a”,
godz. 10.45 – ZESPÓŁ TEATRALNY TALIA (II LO W DĘBICY,) „Mane, tekel, fares” („Policzono, zważono, rozproszono”),
godz. 11.20-12.20 – PRZERWA,
godz. 12.20 – GWIAZDY KOPERNIKA (ZS NR 4 DĘBICA) „Misja Specjalna”,
godz. 13.00 – ALEKSANDRA OŻÓG (DK „ŚNIEŻKA” MOK DĘBICA), „Niedomówione, niedośpiewane”,
godz. 13.40 – KINGA KANIA (DK „ŚNIEŻKA” MOK DĘBICA), „To ja, Kasia”,
godz. 14.30 – PODSUMOWANIE PRZEGLĄDU – ogłoszenie wyników.
31 marca br., podczas Gali Finałowej w DK „Śnieżka”, odbędą się prezentacje nagrodzonych spektakli.
Organizatorzy wydarzenia to: Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego, Miejski Ośrodek Kultury oraz II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy.
źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.