“Decydujesz – pomagamy” – dzieci z Woli Wielkiej liczą na wasze głosy

P1020928

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Woli Wielkiej uczestniczy w programie ,,Decydujesz, pomagamy”. Zgłoszony przez stowarzyszenie projekt znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej. Do 3 kwietnia w sklepach Tesco w Dębicy, Ropczycach i Kolbuszowej można oddawać głosy na ten projekt.

W ramach zgłoszonego do programu projektu ,,Łączy nas sport członkowie stowarzyszenia w Woli Wielkiej chcą stworzyć miejsce, które będzie służyć lokalnej społeczności – boisko do grania w piłkę siatkową.
W ten sposób udostępnimy dzieciom i młodzieży infrastrukturę sportową, co sprzyja aktywnemu rozwojowi fizycznemu. Popularyzacja aktywnego stylu życia zachęci także mieszkańców do wyjścia z domu, do organizacji rodzinnych zawodów sportowych – weekendów ze sportem. Adresatami naszego projektu są wszyscy mieszkańcy od malucha do seniora” – mówi Aneta Serafin.
P1040032Głosować można w sklepach Tesco: w Dębicy na ul. Kościuszki 24, w Ropczycach na ul. Grunwaldzkiej 41 i w Kolbuszowej na ul. Tarnobrzeskiej 25. Klienci mogą oddawać głosy wrzucając żeton do specjalnej urny. Wystarczy tylko zrobić zakupy, nawet za niewielką kwotę.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.