Pali się Dom Kultury Mors w Dębicy

17352246_1263645570378130_220545759052106673_nTrwa akcja gaszenia pożaru do którego doszło dzisiaj po południu, przed godziną 17.00 w budynku Domu Kultury Mors. Pożar objął pomieszczenia na piętrze od strony wejścia do dawniej działającego w budynku  klubu muzycznego. Ewakuowano basen i lodowisko.

Na miejscu jest burmistrz Mariusz Szewczyk, dyrektor MOSiR Marta Pawełko – Tokarz i Jan Borek, dyrektor MOK. W chwili obecnej trwa dogaszanie pożaru. Na miejscu pracuje  straż pożarna i inne służby ratownicze.


fot. spotted: dębica i okolice

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.