Kiermasz Wielkanocny i Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową

pisanka_starostwo2017 _plakat_okW Niedzielę Palmową (9 kwietnia 2017 r., godz. 11.00), w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy, po raz jedenasty odbędzie się Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową. Do udziału w nim zgłosiło się ponad 40 uczestników, którzy startują w czterech kategoriach: najpiękniejsza pisanka, współczesne ozdoby wielkanocne, stół wielkanocny oraz ciasto wielkanocne. Konkurs promuje rodzime, świąteczne zwyczaje, ale ma również charakter tradycyjnego kiermaszu – dla zwiedzających stanowi okazję do kupna oryginalnych, misternie zdobionych dekoracji.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.