Policjanci zatrzymali pijanych kierowców

303-125354W sobotnie południe policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Wyniki badań alkomatem wskazały wysokie wartości. Obaj z zatrzymanych to mieszkańcy gminy Brzostek.

Policjanci z Brzostka prowadzili w sobotę m.in. kontrole stanu trzeźwości kierowców, w miejscowościach Gorzejowa i Smarżowa. Pierwsza z kontroli miała miejsce w Smarżowej. Tam badanie alkomatem 27-letniego, kierującego oplem tigrą, wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Podczas interwencji policjanci ustalili, że kierowca posiada już zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w związku jazdą pod wpływem alkoholu w przeszłości.

Kolejna kontrola drogowa została przeprowadzona kilkadziesiąt minut później w Gorzejowej. Policjanci badaniu stanu trzeźwości poddali 47-letniego motorowerzystę. W tym przypadku alkomat wskazał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, mieszkańca Gorzejowej.
Postępowania w tych sprawach prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.