Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Światowy Dzień Wody 2017 w Dębicy już 22 marca

plakat_222 marca, już po raz czwarty Wodociągi Dębickie, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy zorganizują obchody Światowego Dnia Wody.

„W tym roku chcemy zachęcić mieszkańców Dębicy do picia z kranu „Dębickiej Kraniczanki”. To zdrowe, praktyczne i tanie. Jakość naszej wody jest codziennie kontrolowana, a stały monitoring gwarantuje bezpieczeństwo jej spożycia” – mówi Jacek Gil, prezes spółki Wodociągi Dębickie, współorganizator obchodów Dnia Wody.
Jak podkreślają organizatorzy z roku na rok wzrasta liczba szkół i instytucji, które włączają się w pomoc przy organizacji Światowego Dnia Wody. W tym do tego grona dołączyły: Niepubliczna Szkoła Weldon School w Dębicy , Niepubliczne Przedszkole Weldon Kids w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy.
Podobnie jak w latach wcześniejszych w nawiązaniu do obchodów Światowego Dnia Wody zostały ogłoszone konkursy  dla dzieci i młodzieży dębickich szkół oraz przedszkoli. Tegoroczne hasło przewodnie konkursów brzmi: „Dobra Woda z Kranu – pijemy Dębicką Kraniczankę”.

Obchody Światowego Dnia Wody, które odbywają się pod patronatem burmistrza Dębicy oraz  podsumowanie konkursów odbędą się 22 marca 2017 w galerii RAJ w Dębicy o godz. 1700.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.