Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zagłosuj na dzieciaki ze Zgranej Paki w konkursie „Młodzi ogrodnicy”

Zgrana Paka
Placówka Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” ul. Kraszewskiego 90 Przed budynkiem jest całkiem spory teren na którym może powstać zieleniec i miejsce rekreacyjne.

Od 8 marca do 4 kwietnia trwa głosowanie na projekt „Młodzi ogrodnicy”, którego celem jest stworzenie zieleńca przy świetlicy Zgrana Paka przy ul. Kraszewskiego (na przeciw Szkoły Podstawowej nr 3). Aby wesprzeć projekt wystarczy podczas robienia zakupów w sklepach Tesco w Dębicy, Ropczycach i Kolbuszowej wrzucić otrzymany przy kasie żeton  do jednej z trzech urn – z  tytułem i opisem projektu „Młodzi ogrodnicy”. Zapraszamy do głosowania. Liczy się każdy oddany głos.

 

„Młodzi ogrodnicy” to wniosek złożony przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Ad Astram” w partnerskie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy ramach programu „Decydujesz, pomagamy” którego fundatorem jest Fundacja Tesco Dzieciom a partnerem merytorycznym programu jest Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”. Celem projektu jest ożywienie zieleńca wokół jednej ze Świetlic Środowiskowych przy ul. Kraszewskiego 90. Dzięki temu projektowi powstaną rabaty kwiatowe, drewniane skrzynie na kwiaty, dzieci zadbają o ład i porządek wokół budynku, ponadto zyskają drewniane dekoracje i huśtawkę a spacerowicze czy mieszkańcy osiedla z pewnością ucieszą się pięknem przyrody i drewnianych dekoracji.

Projekt zrobił na komisji konkursowej duże wrażenie: „Bardzo dziękujemy za udział w Programie „Decydujesz, pomagamy”. Projekt znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej. Przechodzi do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już 8 marca”.

Liczymy na włączenie się mieszkańców do głosowania. Robiąc zakupy w sklepach Tesco wystarczy otrzymany żeton przy kasie wrzucić do jednej z trzech urn – z  tytułem i opisem projektu „Młodzi ogrodnicy”.

Zasada jest prosta: im więcej żetonów w urnie tym większe są szanse na wygraną i zwycięstwo.

„O promocję zwracamy się do firm, urzędów, władz Miasta, Spółdzielni Mieszkaniowych a w szczególności Fredy, Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej – która wyraziła zgodę na realizację zadania oraz wszystkich zaprzyjaźnionych osób których obserwują działania Naszych Świetlic ze Zgranej Paki. My nie czekamy My działamy. Działaj z nami – świetliczakami. Głosowanie trwa do 4 kwietnia 2017 r. w Tesco Dębica, Ropczyce, Kolbuszowa. Za każdy oddany głos serdecznie dziękujemy” – apelują uczestnicy przedsięwzięcia.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.