Zerwany dach i uszkodzony dom w Jodłowej

DSCN1842Do całkowitego zerwania dachu na dachu na budynku gospodarczym oraz uszkodzenia budynku mieszkalnego doszło 18 marca w Jodłowej. W usuwaniu skutków silnych wiatrów które przeszły przez powiat dębicki w ostatnich dniach brały udział jednostki straży pożarnej z Dębicy i okolicznych jednostek OSP.

W  Jodłowej  na skutek bardzo silnego wiatru doszło do całkowitego zerwania dachu z budynku gospodarczego. Wiatr i zerwane elementy uszkodziły budynek mieszkalny oraz elewacje sąsiednich budynków mieszkalnych. Działania jednostek straży pożarnej polegały na odgruzowaniu samochodu osobowego, rozbiórce elementów budynku DSCN1846DSCN1833gospodarczego, zabezpieczeniu zerwanej linii telefonicznej oraz  zabezpieczeniu siana w budynku gospodarczym za pomocą plandeki. W działaniach brały udział dwa zastępy z OSP Jodłowa oraz jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 w Dębicy.

Informacja na podstawie materiałów PSP.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.