Zainstalowali nowe parkomaty

DSC_00065 nowych parkomatów zostało zainstalowanych  przy Rynku i ulicy Kolejowej oraz Sobieskiego w ramach modernizacji infrastruktury technicznej Strefy Płatnego Parkowania w Dębicy. W porównaniu do parkomatów starego typu przy nowych urządzeniach konieczne jest wbicie w parkomat m.in. numeru rejestracyjnego samochodu. 

Zakupu biletu w nowych parkomatach będzie można dokonać tak jak dotychczas za pomocą odliczonej kwoty w bilonie, jak również w formie elektronicznej za pomocą karty płatniczej zbliżeniowej- karta typu (Pay Wave i Pay Pass). Opcja płatności w formie elektronicznej będzie dostępna na początku kwietnia br. W planie jest także udostępnienie możliwości wnoszenia opłat za pomocą systemu płatności mobilnych- aplikacja Sky Cash, której będzie można dokonywać w parkomacie zarówno starego jak i nowego typu.

Poniżej m.in. instrukcja obsługi nowych parkomatów na infografice i tabela opłat za parkowanie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.