Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jarmark Wielkanocny i Dembicka Giełda Staroci

DSC03812Ponad 50 wystawców z różnych stron Polski przyjechało do Dębicy na tegoroczny Jarmark Wielkanocny i Giełdę Staroci. Swój asortyment świąteczny mieszkańcom Dębicy i powiatu dębickiego zaoferowali wystawcy między innymi z Dębicy, Latoszyna, Pilzna, Dębna, Tychów, Mielca i Lublina.

Odwiedzający mieli okazję pooglądać i nabyć w sobotnie słoneczne przedpołudnie na dębickim Rynku najrozmaitsze ozdoby świąteczne, pisanki, stroiki, palmy wielkanocne, zabawki i różne inne drobiazgi związane z Świętami Wielkiej Nocy. Na stoiskach pojawiły się także artykuły spożywcze między innymi miody i artykuły pszczelarskie, wszelkiego rodzaju wypieki takie jak wielkanocne babki czy mazurki, swojskie chleby, słodycze oraz oscypki. Nie zabrakło także w związku z wiosennym sezonem straganu z nasionami roślin.

 

Na licznie przybyłych handlowców i odwiedzających czekały również inne atrakcje. Tegoroczny Jarmark uświetniła bowiem swoim występem Sylwia Murdza – Chrobak wraz z Zespołem MORSY. Kapela ludowa, która wystąpiła na scenie muszli koncertowej, zaprezentowała przyśpiewki ludowe.

Jak co roku, Jarmarkowi towarzyszyła Dembicka Giełda Staroci, na której każdy mógł znaleźć coś dla siebie, była porcelana, książki, biżuteria, numizmatyka, militaria, stare zegary, lampy, meble, lustra, szkatułki, a nawet instrumenty muzyczne.

Przybyłym tego dnia na dębicki Rynek wystawcom i kupującym sprzyjała piękna słoneczna pogoda.

Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Dębicy, będący organizatorem Jarmarków, już teraz zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniu 16 grudnia br.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.