Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Jaźwinach

fot. KPP DębicaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w Jaźwinach. W wyniku zdarzenia i doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono poszkodowaną 64-letnią kobietę.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz.16, w miejscowości Jaźwiny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym nie zachował należytej ostrożności podczas wyprzedzania rowerzystki doprowadzając do zderzenia. Poszkodowaną w wypadku 64-letnią mieszkankę Jaźwin przewieziono do dębickiego szpitala, gdzie pozostała do dalszego leczenia.

Kierujący ciągnikiem rolniczym, 34-letni mieszkaniec tej samej miejscowości był trzeźwy. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało również trzeźwość poszkodowanej kobiety. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.