Pilzno: Prace przy osuwisku w Bielowach

Bez tytułuRuszyły prace, których efektem będzie ustabilizowanie osuwiska w miejscowości Bielowy. Dzięki inwestycji osuwisko przestanie zagrażać bezpieczeństwu okolicznych mieszkańców. Wykonanie zabezpieczenia oszacowano na kwotę 1,4 mln złotych. Gmina pozyskała na ten cel 100-procentowe dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

W ostatnich dniach powiat dębicki pozyskał 64 tys. zł dofinansowania na kosztów sporządzenia dokumentacji budowlanej dotyczącej stabilizacji osuwiska w ciągu drogi powiatowej nr 1307R Łęki Górne – Zwiernik – Zalasowa w Łękach Górnych. – Ogłoszenie przetargu na wykonanie dokumentacji nastąpi wkrótce – informuje Starostwo Powiatowe w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.