Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

303-126182Komenda Powiatowa Policji w Dębicy poszukuje 37-letniego Krzysztofa Szwedowskiego. Zaginiony mieszkaniec Dębicy w 2009 roku wyjechał za granicę. Zgłoszenie o zaginięciu złożył w grudniu 2016 roku brat mężczyzny.

Z informacji uzyskanych przez policjantów wynika, że zaginiony Krzysztof Szwedowski pracował poza granicami kraju od 2009 roku. Ostatni kontakt z zaginionym miał miejsce w lutym 2016 roku. Prawdopodobnie przebywa na terenie Anglii.

Rysopis:
wzrost około 175 cm, waga około 60 kg, sylwetka szczupła, szatyn, oczy ciemne, nos prosty, znak szczególny – blizna na lewej stronie twarzy i blizna pooperacyjna na łokciu.
Osoby, które mają informacje dotyczące opisanej osoby, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Dębicy tel. (14) 67 06 310, (14) 67 06 321 lub 997. 
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.