Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Super OES w Stobiernej – III Runda Pucharu AK Stomil

memorial_plakat_2016_gosirAutomobilklub STOMIL Dębica wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Gminą Dębica serdecznie zapraszają wszystkich fanów motoryzacji na III rundę Pucharu AK Stomil w Dębicy, która odbędzie się w niedzielę 7 maja w Stobiernej.
Zawodnicy biorący udział w rajdzie oprócz uzyskania jak najlepszego czasu dodatkowo będą walczyć o puchar Wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Krzysztofa Lipczyńskiego oraz inne cenne nagrody. Będzie to zupełnie nowy, ciekawy drogowy odcinek o długości 2km z łącznikiem szutrowym, który zawodnicy pokonają 3 razy.
W dniu imprezy biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Stobiernej w godzinach od 7.00 – 19.00, natomiast start rajdu nastąpi o godzinie 10.50.
Więcej szczegółów dla zainteresowanych startem znajduje się w regulaminie uzupełniającym.
http://gosir.gminadebica.pl/wp-content/uploads/2017/04/reg_uzup_stobierna_2017.pdf
http://gosir.gminadebica.pl/wp-content/uploads/2017/04/zgloszenie_stobierna2017.doc
Zapraszamy wszystkich chętnych do ścigania się oraz kibicowania.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.