Wiosennie, świątecznie i kolorowo – kolejne warsztaty z Tikkurila za nami

Tikkurila i Galeria Raj - farby do drewna (95)Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku, kojarząca się ze złotymi promieniami słońca oraz wszechobecną zielenią. W miniony weekend kolorami zachwyciła jednak nie tylko budząca się do życia przyroda, ale także świąteczne ozdoby przygotowane przez uczestników kolejnych warsztatów plastycznych z firmą Tikkurila.

W ciągu trzech weekendowych dni kilkaset dzieci i rodziców odwiedziło specjalnie przygotowane kolorowe stoisko Tikkurila w Galerii Raj w Dębicy, gdzie czekały na nich farby i pędzle oraz drewniane wiosenno-świąteczne dekoracje do malowania. Dziecięca kreatywność, do której mali uczestnicy warsztatów przyzwyczaili nas już podczas poprzednich edycji wydarzenia, i tym razem nie zawiodła. Dzieci z zapałem i zaangażowaniem ozdabiały wszystkimi kolorami wiosny przygotowane dla nich kurki, kurczaczki, kaczuszki i koguciki. A jak wyglądała praca dzieci przedstawiają załączone zdjęcia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.