Policjanci zatrzymali złodzieja roweru

303-125964W poniedziałek dębiccy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży roweru. Okazało się, że 51-latek nie dość, że jechał skradzionym jednośladem to jeszcze, był pijany. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Zgłoszenie o kradzieży roweru policjanci przyjęli w poniedziałek rano. Pokrzywdzony wycenił wartość skradzionego mienia na 550 zł. Rower zginął z terenu jednej z firm znajdującej się na ulicy Puszkina w Dębicy. Oficer dyżurny poinformował policyjne patrole o zaistniałym zdarzeniu. Kilkadziesiąt minut później funkcjonariusze zlokalizowali skradziony rower na jednej z ulic miasta. Po cierpliwej obserwacji pojawił się mężczyzna, który chciał nim odjechać.

Okazał się nim 51-letni mieszkaniec Dębicy. Mężczyzna został zatrzymany w chwili, gdy ruszył skradzionym rowerem. Złodzieja przewieziono do komendy policji w Dębicy. Badanie alkomatem wykazało u zatrzymanego prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu przedstawiono 51-latkowi zarzuty, do których się przyznał i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 7 z uwagi, że w przeszłości, był już karany za podobne przestępstwa.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.