Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wyróżnienia dla uczniów Szkoły Rysunku

17862727_1926797484233463_1481557420941789772_nMateusz Ragan, Jakub Tomaszewski, Gabriela Skowron i Oliwia Stróżyk, uczestnicy zajęć Szkoły Rysunku, otrzymali wyróżnienia w XX Konkursie Plastycznym „Malujemy Pastelami”, którego organizatorem jest Tarnobrzeski Dom Kultury.

Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem „Drzewa”. Wzięła w niej udział liczna grupa uczestników z czterech województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Wyróżnieni plastycy : Mateusz Ragan (9 lat), Jakub Tomaszewski (11 lat), Gabriela Skowron (12 lat) i Oliwia Stróżyk (12 lat) uczęszczają na zajęcia Szkoły Rysunku w Galerii Sztuki MOK, które prowadzi  Mariola Zając. Sukces młodych plastyków jest tym większy, że z kilkudziesięciu biorących udział w konkursie młodych ludzi wyróżnienia otrzymało tylko 10 osób.

fot. tdk.tarnobrzeg.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.