Blisko 100 młodych dębiczan na treningu z Krzysztofem Ignaczakiem – FILM

DSC08166Blisko 100 uczniów z dębickich szkół podstawowych wzięło dzisiaj udział w pierwszym z treningów z siatkarzem, byłym reprezentantem Polski i mistrzem świata Krzysztofem Ignaczakiem. Na hali sportowej Domu Sportu młodzi ludzie razem z mistrzem wykonali rozgrzewkę a po niej przez blisko godzinę ćwiczyli m.in. serwowanie i rzuty piłką.

Na zakończenie spotkania na Krzysztofa Ignaczaka, który za 4 dni, 15 maja obchodzi swoje 39 urodziny  czekała miła niespodzianka. Na halę wjechał wielki urodzinowy  tort  a uczestnicy treningu odśpiewali mu „Sto lat”.

Więcej o programie „Lekcja WF-u z Mistrzem” i przeprowadzonym przez Krzysztofa Ignaczaka w Dębicy treningu wkrótce  na naszym portalu.


 

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.