Lipiny świętują

lipinyJuż w najbliższą sobotę, 13 maja, Lipiny będą świętować 100-lecie objawień fatimskich oraz 15-lecie miejscowej parafii Matki Bożej Fatimskiej. Uroczystości rozpocznie o godz. 11 msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa Stanisława Salaterskiego.
W bogatym programie znalazło się również miejsce na koncerty, konkurs, mecz Tato – Syn oraz zabawy taneczne dla dzieci i dorosłych. Całkowity dochód z parafiady będzie przeznaczony na renowację ołtarzy w kościele w Lipinach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.