Dzień Dziecka i Wielkie Otwarcie Restauracji Aromat już w najbliższą sobotę w Galerii Dębickiej

galeria27 maja o godzinie 10.00 w Galerii Dębickiej rozpocznie się pełen atrakcji Dzień Dziecka połączony z Wielkim Otwarciem nowej Restauracji Aromat. Dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Galerię Dębicką przygotowanych zostało bardzo wiele atrakcji: gier, zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Tego dnia  nie może Cię zabraknąć. Zapraszamy serdecznie !
Podczas Dnia Dziecka w Galerii Dębickiej najmłodsi mieszkańcy będą mieli okazję do wzięcia udziału w licznych konkursach, grach i zabawach. W programie Dnia Dziecka znalazły się m.in. :
– konkurs rzutek dart dla wszystkich Klientów w którym można będzie wygrać atrakcyjne nagrody: bony gotówkowe, bony rabatowe i upominki
– konkursy z nagrodami dla dzieci, animacje zabaw
– dmuchańce, zamki z kulkami i zjeżdżalnie
– mega bańki mydlane
– ścianki do malowania
– strefa szaleństwa i tańca disco
– malowanie buziek
– balonowe zoo
– słodkości
– grillowanie i darmowa wata cukrowa
Podczas sobotniej imprezy będzie miało miejsce także Wielkie Otwarcie nowej Restauracji Aromat w Galerii Dębickiej.
Takiej restauracji w Dębicy jeszcze nie było – Ty decydujesz co i za ile zjesz.
W dniu otwarcia specjalny rabat 20% od ceny 100 g.
Degustacja potraw wspaniałego szefa kuchni oraz piwa wprost z Browaru Trzy Korony Przyjdź – Sprawdź –  Skomponuj swój ulubiony zestaw obiadowy. Tu każdy znajdzie coś dla siebie
Przyjdź i sprawdź ofertę restauracji 27 maja.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.