Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Dzień Jedności w Duchu Świętym” – zapraszamy do Mielca

0001 (33)W parafii Ducha Świętego w Mielcu 3 czerwca od godz. 1000 będzie trwał „Dzień Jedności w Duchu Świętym”. Spotkanie poprowadzi znany na całym świecie ewangelizator, pochodzący z Indii o. Jose Maniparambill. Eucharystie celebrował będzie ks. Biskup Leszek Leszkiewicz. Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy chcą na modlitwie i we wspólnocie doświadczyć uzdrowienia i nowego napełnienia Duchem Świętym.
„Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy chcą na modlitwie i we wspólnocie doświadczyć nowego napełnienia Duchem Świętym. Zapraszamy kapłanów, siostry zakonne, wspólnoty modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, grupy pastoralne, apostolskie, stowarzyszenia, a także wszystkich, którzy noszą w sobie pragnienie „być KIMŚ więcej” i tęsknią za Nowym Życiem. Wierzymy w prawdziwość słów Jezusa: „Jeżeli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą!” -mówi ks. Waldemar Ciosek z parafii Ducha Świętego w Mielcu.
 
Szczegóły spotkania poniżej.
 
DZIEŃ JEDNOŚCI W DUCHU ŚWIĘTYM – parafia Ducha Świętego w Mielcu
Wigilia Zesłania Ducha Świętego 3.06.2017r.
„…otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami…” Dz 1,8
Gość spotkania: o. Jose Maniparambill (Indie)
10.00 – zawiązanie wspólnoty
10.30 – konferencja – „Duch daje moc” o. Jose Maniparambill
11.30 – uwielbienie
11.45 – przerwa
12.00 – Królowo nieba… i konferencja – „Być świadkiem Jezusa” o. Jose Maniparambill
13.30 – uwielbienie
13.45 – przerwa /obiad/
15.15 – Droga Światła
16.15 – konferencja – „Posłuszeństwo Duchowi Świętemu” o. Jose Maniparambill
17.30 – uwielbienie
17.45 – przerwa /kolacja/
18.15 – dzielenie w grupach
18.45 – przygotowanie do Eucharystii
19.00 – EUCHARYSTIA – przewodniczy i wygłosi homilię ks. Bp Leszek Leszkiewicz
20.15 – uwielbienie i modlitwa o uzdrowienie i wylanie Ducha Świętego o. Jose Maniparambill
22.00 – zakończenie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.