Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzień Godności w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy

DSCF1605Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy serdecznie zaprasza uczniów ze szczególnymi trudnościami edukacyjnymi wraz z rodzicami, opiekunami na obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną który odbędzie się 24 maja 2017 r. o godz. 9.30 na terenie Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy, ul. Matejki 22.

Program:
Powitanie gości
Prezentacja programu artystycznego
Wystawa prac uczniów ZSS w Dębicy
Konsultacje ze specjalistami w zakresie najnowocześniejszych metod i technik edukacyjno-terapeutycznych
Konkurs plastyczny
Gry i zabawy rekreacyjne i sportowe
Piknik integracyjny

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.