Gminne obchody dnia św. Floriana

DSC_81064 maja 2017 roku w kościele parafialnym w Zawadzie odbyły się gminne obchody uroczystości Św. Floriana, patrona strażaków.

Tegoroczna uroczystość rozpoczęła się przemarszem delegacji i pocztów sztandarowych wszystkich zgromadzonych jednostek do Sanktuarium Narodzenia Maryi Panny w Zawadzie na uroczystą Mszę Świętą koncelebrowaną przez Kapelana OSP RP Gminy Dębica Ks. Bogdana Wiszyńskiego oraz Proboszcza Parafii w Zawadzie Ks. Józefa Książek sprawowaną w intencji strażaków ochotników. W uroczystości wzięły udział wszystkie jednostki OSP z terenu Gminy Dębica w tym nowo założona OSP Zawada oraz gościnnie jednostka z Kędzierza. DSC_8071Tradycyjnie przybyli również licznie zaproszeni goście, przedstawiciele zarządów powiatowych i gminnych OSP oraz samorządu.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.