Piknik rodzinny Miejskiego Przedszkola nr 4

DSCF2717Występami dzieci z poszczególnych grup rozpoczął się dzisiaj w Sportowej Stodole  o godz 15.30 rodzinny piknik Miejskiego Przedszkola nr 4 z okazji Dnia Mamy i Taty.

Na scenie w występach artystycznych zaprezentowały się dzieci z wszystkich grup działających w przedszkolu. Jako jedne z pierwszych wystąpiły trzy i czterolatki przygotowane do występu przez swoje wychowawczynie: Małgorzatę Lesiak i Małgorzatę Dachowską. Nad choreografią i kolejnością wchodzenia na scenę przedszkolaków czuwały wychowawczynie w gronie których obecna była także odchodząca w tym roku na emeryturę, a kierująca Miejskim Przedszkolem nr 4 przez ostatnich 28 lat dyrektor Wiesława Buszek.  Specjalne podziękowania za wszystkie lata pracy z dziećmi i zaangażowanie w życie przedszkola na ręce Wiesławy Buszek złożyli rodzice przedszkolaków. Wiesława Buszek przekazała symboliczną pałeczkę kierowania przedszkolem swojej następczyni Małgorzacie Lesiak, która od 1 września 2017 roku będzie pełniła funkcję dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 4.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.