Piknik rodzinny w Straszęcinie

303-130074W niedzielę w Straszęcinie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wzięli udział w pikniku rodzinnym organizowanym przez firmę z branży lotniczej „Safran Transmission Systems Poland”. W zorganizowanym pikniku wzięło udział kilkaset osób.
W zorganizowanym wczoraj pikniku wzięli udział pracownicy firmy Safran wraz z rodzinami. Organizatorzy oprócz przygotowanych rozrywek dla uczestników starają się wprowadzać elementy edukacyjne dla wszystkich obecnych tj. „Bezpieczna droga do domu”. Z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Dębicy w zorganizowanym pikniku wzięli udział: asp.sztab.Tomasz Totko zajmujący się profilaktyką oraz policjanci dębickiej „drogówki” – st.asp. Łukasz Boczkowski i sierż.sztab. Piotr Górniak. Najmłodsi uczestnicy pikniku mieli okazję do obejrzenia radiowozu oraz motocykli policyjnych. Policjanci omawiali najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas podróżowania, jak również w ruchu pieszych.

źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.