WICESTAROSTA ODDAŁ SWÓJ FOTEL NATALII

18767411_946600372149236_5197872190873902979_nNatalia Krystek, uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy, przez jeden dzień sprawowała urząd Wicestarosty Powiatu Dębickiego. Pełniła tę funkcję 26 maja br. w ramach nagrody za zdobycie drugiego miejsca w konkursie „Samorząd przyjazny edukacji”.
– Chcemy angażować naszą młodzież w życie samorządu. Stąd pomysł, żeby konkursowa nagroda stanowiła ciekawe doświadczenie, a jednocześnie miała wymiar edukacji w praktyce – wyjaśnia Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.