Ponad 113 tys. zł dla organizacji pozarządowych

okoDo 12 czerwca br. organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku  publicznego  i  o  wolontariacie mogą starać się o dofinansowanie na realizację przedsięwzięć za zakresu m.in. wspierania i rozpowszechniania kultury, sportu, działań na rzecz osób niepełnosprawnych, ochrony i profilaktyki zdrowia. Do wzięcia jest ponad 113 tys. zł. Otwarty konkurs ofert został ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

Więcej informacji pod linkiem: II OTWARTY KONKURS OFERT 2017

 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.