Prawie stówa za brak ważnego biletu parkingowego – od poniedziałku nowe zasady parkowania przed Lidlem

IMG_0073Przez pierwsze 45 minut parkujesz za darmo, ale musisz pobrać bilet z parkomatu. Za kolejne minuty musisz już zapłacić. Jeśli nie będziesz miał biletu parkingowego możesz zapłacić opłatę 95 złotych.

Od poniedziałku zmieniły się zasady korzystania z parkingu przy Lidlu w Dębicy. Dotychczas z całego parkingu kierowcy mogli korzystać za darmo. Obecnie jest prawie tak samo, ale tylko przez pierwsze 45 minut. Potem trzeba płacić.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.